Proizvodi : 0
Ukupno : 0,00 KM
Vidi košaricu Idi na plaćanje

Suma sumarum: kraj još jedne sezone za kadete i juniore

Danas je na Zgonima odigrano 30. te ujedno i posljednje kolo u Omladinskoj ligi grupa jug. Naši su kadeti sezonu okončali remijem od 2-2, dok su juniori rutinski i bez imalo problema slavili protiv vršnjaka iz Posušja, a konačan rezultat bio je 4-1.
Kadeti su poveli prekrasnim pogotkom Patrika Rimca, ali gosti ne posustaju i do poluvremena preokreću rezultat u svoju korist. Ipak, do kraja momčad Ivana Jolića poravnava rezultat, a strijelac za remi i osvajanje jednog boda bio je Ivan Kurbaša u 48. minuti.
Momčadi kadeta i treneru Joliću čestitamo na uspješnoj sezoni!

Broj bodova – 51
Najbolji strijelac – Ivan Kurbaša (29 pogodaka)
Igrač s najviše žutih kartona – Pere Pavić (5 žutih kartona)
Igrači s crvenim kartonima kroz sezonu – Pere Pavić i Robert Lasić

Juniori su, u nedostatku nekolicine igrača, ipak ostvarili visoku pobjedu i upisali za kraj nova tri boda. Već na poluvremenu su igrači trenera Sanela Ormana vodili s 3-0 pogocima Berina Bašića te dva puta Lovre Vukoje. Drugi dio je odrađen mirno i rutinski: za 4-0 nakon sjajne akcije pogađa Frano Maleta, a gosti do kraja ublažuju poraz preko Marina Tomića u 80. minuti. Juniori su svoju sezonu završili na solidnom četvrtom mjestu, a uz nedostatke ključnih igrača, koji su svoje usluge pružali prvoj momčadi, možemo reći kako je ovaj rezultat na kraju čak i vrlo dobar te možda i iznad očekivanja.
Momčadi juniora i treneru Ormanu čestitamo na uspješnoj sezoni!

Broj bodova – 55
Najbolji strijelac – Domagoj Duvnjak (15 pogodaka)
Igrač s najviše žutih kartona – Robert Lozančić (6 žutih kartona)
Igrači s crvenim kartonima kroz sezonu – NEMA
Izvor podataka: Sustav Comet 3.1 N/FSBiH

U obje omladinske kategorije prvak je mostarski FK Velež te ovim putem legendarnim Rođenima čestitamo na osvajanju titule!

Autor: Robert Lozančić